Wielkie strzelanie

Oszustwo

Ubóstwo Energetyczne

VISUAL ANALYTICS

Załamanie systemu ochrony zdrowia które nastąpiło od początku października 2020 spowodowało gwałtowny wzrost śmiertelności w porównaniu ze średnią trzyletnią. Cyz jest to tylko konsekwencja liczby zmarłych na COVID-19? Czy wzrosłą śmiertelność na inne choroby? Jak to wyszacować? Jak wygląda to zjawisko w innych krajach? Interaktywna i na bierząco aktualizowana infografika jest próbą odpowiedzi na te pytania.

Opracowany na zlecenie Fundacji Stocznia materiał prezentujący raport o ubóstwie energetycznym i mający pomów w podejmowaniu działań na poziomie lokalnym. Materiał wydany jednocześnie w postaci tradycyjnej broszury i interaktywnych dashboardów zamieszczony na stronie www.Jest on przeznaczony dla nieprofesjonalistów i ma pomóc w podejmowaniu działań lokalnych przeciwdziałających temu zjawisku.

 

Epidemia ASF spowodowała masowy odstrzał dzików. Jak wyglądało w latach 2016-19? Jak zmniejszyło się stado dzików? Czy strzelano jedynie w powiatach, gdzie pojawiło się ASF? Interaktywna infografika zawiera odpowiedzi na te pytania. 

Skąd wzięli się antyszczepionkowcy? Jak rozprzestrzeniały się fałszywe informacje? Czy racjonalne argumenty działają na przeciwników szczepionek? Oś czasu poniżej odpowiada na te pytania.

Cyfrowe Historie są prototypem e-podręcznika do Historii najnowszej, który został przygotowany w ramach programu UE PoPojutrze 2.0. Składa się on z zestawu interaktywny map narracyjnych, osi czasu i animacji. Całość została przetestowania w szkołach i otrzymała wysokie oceny nauczycieli i uczniów.

Zmarli przez COVID-19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 504 135 721

info@opowiadane.com.pl
 

REALIZACJA